iWorkspace, werkplaats voor ideeen

iWorkspace versterkt jouw initiatief!

Jouw waardevolle idee

Wij geloven dat iedereen waardevolle ideeën heeft. Maar soms wil je jouw initiatief nog meer kracht geven. Bijvoorbeeld door extra netwerk, financiering of hulp bij de uitvoering. Bij iWorkspace bieden we initiatiefnemers ondersteuning op verschillende gebieden zodat ideeën werkelijkheid worden. Wij coachen initiatiefnemers zodat eventuele drempels en obstakels verdwijnen. iWorkspace geeft jouw idee nog meer maatschappelijke impact. Zo helpen we jou de volgende stap te zetten.

Door een-op-een contact adviseren wij initiatiefnemers tijdens een spreekuur in de bibliotheek. Om een spreekuur in te plannen, neem contact op met de adviseur bij jou in de buurt.

Behalve een-op-een advies (op afspraak), organiseren wij ook themaspreekuren, waarbij een groep mensen aanwezig is om een bepaald thema te behandelen. Daarnaast verbinden wij mensen onderling, aan organisaties, bedrijven, overheden etc. door middel van netwerkbijeenkomsten.

117 initiatieven versterkt in 15 gemeenten

Belevingstuin: buurten met Anna Heerkens

“Soms moet je als iWorkspace niet teveel willen doen.”
  • Kennis

    Kennis van partners uit het bedrijfsleven en de overheid

  • Financiële ondersteuning

    Hulp bij het vinden van financiering

  • Coaching en ondersteuning

    Deelname aan netwerkbijeenkomsten, workshops & brainstormsessies

  • Studenten

    Studenten voor extra slagkracht of onderzoek

Voordelen

  • Lokaal

    Bij een bibliotheek bij jou in de buurt.

  • Toegankelijk

    Onze vrijwilligers helpen jouw idee versterken.

  • Gratis

    Stichting iWorkspace wordt gerund door vrijwilligers. Je wordt dus kosteloos geholpen!

Bel me terug

Neem contact op

Arcon
Maarten Witteveen
Bestuurder Stichting iWorkspace
0651244727
info@iworkspace.nl
www.arcon.nl
Almelo
Claudia Arends
almelo@iworkspace.nl
Borne
Veronica Wensink
06-55573047
borne@iworkspace.nl
Momenteel zijn we op zoek naar extra vrijwilligers voor iWorkspace Hardenberg. Heb je interesse neem dan contact op via info@iworkspace.nl
Denekamp
Anita Tigelaar
06-55805505
dinkelland@iworkspace.nl
Op afspraak
Enschede
Marcel Klein Breteler
06-51991753
enschede@iworkspace.nl
Glanerbrug
Maarten Witteveen
0651244727
glanerbrug@iworkspace.nl
Momenteel zijn we op zoek naar vrijwilligers voor iWorkspace Hardenberg. Heb je interesse neem dan contact op via info@iworkspace.nl
Haaksbergen
Maarten Witteveen
haaksbergen@iworkspace.nl
Momenteel zijn we op zoek naar vrijwilligers voor iWorkspace Hardenberg. Heb je interesse neem dan contact op via info@iworkspace.nl
Hardenberg
Ruth Deddens
06-41648534
hardenberg@iworkspace.nl
Momenteel zijn we op zoek naar vrijwilligers voor iWorkspace Hardenberg. Heb je interesse neem dan contact op via info@iworkspace.nl
Hengelo
Frank Folkerts en Leonie Oosting
06-12047516
hengelo@iworkspace.nl
Heteren
Maarten Wienbelt
06-23086219
heteren@iworkspace.nl
iWorkspace adviseur Maarten Wienbelt is tijdens openingstijden vaak in de bibliotheek te vinden voor vrije inloop. U kunt ook een afspraak maken door hem te bellen of mailen.
Kampen
Ruth Deddens
0641648534
kampen@iworkspace.nl
Losser
Maarten Witteveen
0651244727
losser@iworkspace.nl
Nijkerk
Corien Wessel & Lilian Thijhuis
06-48283642
nijkerk@iworkspace.nl
Oldenzaal
Maarten Witteveen
0651244727
oldenzaal@iworkspace.nl
Momenteel zijn we op zoek naar vrijwilligers voor iWorkspace Hardenberg. Heb je interesse neem dan contact op via info@iworkspace.nl
Ommen
Karola Schröder
06-22496025
ommen@iworkspace.nl
Elke maandag middag van 15.00 tot 17.00 uur
Rijssen-Holten
Helen Staman
+3161747459
rijssen-holten@iworkspace.nl
Steenwijk
Diny van den Bout
06-51287248
steenwijk@iworkspace.nl
Momenteel zijn we voor iWorkspace Steenwijk op zoek naar nieuwe vrijwilligers. Heb je interesse, neem dan contact op via info@iworkspace.nl
Wierden
Karlijn Cox
wierden@iworkspace.nl
Winterswijk
Han van de Laar
06-13836033
winterswijk@iworkspace.nl
Iedere eerste vrijdag van de maand van 18.30 tot 19.30 uur en iedere derde zaterdag van de maand van 10.30 tot 11.30 uur
Zwolle
Ruth Deddens, Wilfred Bosch
06-41648534
zwolle@iworkspace.nl
Elke donderdagmiddag van 13.00-16.30 donderdagavond van 19.30-21.00